S kvalitní dietou k těm nejlepším výsledkům

Posted by on 17.4.2017

rajče, krejčovský metr

Když chce člověk zhubnout, může to udělat nejrůznějšími způsoby. Nejvíce se však vybízí různé diety, které často stačí pečlivě dodržovat k tomu, aby člověk skutečně nějaká kila shodil. Pokud byste si přáli začít s dietou, která by skutečně fungovala, a to i z dlouhodobého hlediska, měli byste znát cyklická ketogenní dieta. Ta je naprosto skvělým prostředkem k dosažení dlouhodobých výsledků, a to bez jakýchkoli negativních vlivů v podobě jojo efektu a podobně.

V čem ketogenní stravování spočívá?

Jako základní princip je možné uznat zvýšený příjem bílkovin, který se postará o to, aby vaše tělo přicházelo o nadbytečnou hmotu, ale tu důležitou v podobě svaloviny, si zachovávalo. Právě proto jsou bílkoviny v této oblasti tak důležité. Neměli byste proto podceňovat stravování tohoto typu, neboť se jedná o zaručený a velmi známý způsob, jak snížit svou tělesnou hmotnost, a to na velmi dlouhou dobu.

Co tento způsob stravování v podstatě obnáší?
–        Pravidelné pokrmy čtyřikrát až šestkrát denně
–        Omezený přísun potravin s vyšším obsahem sacharidů
–        Zařazení potravin v podobě za studena lisovaného olivového oleje
–        Striktní dodržování pitného režimu
–        Zvýšená fyzická aktivita optimálně třikrát týdně

Jakmile začnete s tímto stravováním naplno, a budete mít tu vůli jej dodržovat, můžete očekávat opravdu zajímavé výsledky. Není se proto čeho obávat, neboť tohle stravování vám skutečně přinese přesně to, co chcete, čímž bude krásná postava se všemi okolnostmi.

Je důležité mít pevnou vůli a chuť pro změnu

Pokud byste si řekli, že tento způsob stravování vyzkoušíte, ale dostatečně byste se tomu nevěnovali, je velmi pravděpodobné, že byste nedošli k žádným pozitivním výsledkům. Naopak, pro někoho může být tato dieta velmi nepříjemná, a proto je nutné vědět, co můžete očekávat a co vám tohle stravování nakonec přinese. To vás motivuje k tomu tuto stravu dodržovat na sto procent.

břicho, ruka, velké kalhoty

Posted in: Zdraví

Simple Business by Nimbus Themes
Powered by WordPress