Puffa – největší trend letošní zimy

Posted by on 7.5.2019

Mysleli-jste si, že obrovským nevzhledným péřovým bundám už odzvonilo? Mýlili jste se. Puffa – jiný název pro péřovou bundu – se stala hitem letošní zimní sezóny a lákají na ni všichni módní návrháři. Hubené modelky navlečené do obřích polstrovaných bund na prestižních módních přehlídkách jistě mnoha lidem přivedla šok, ale je to tak!
dívka v bílém kabátě
Zahoďte kabáty, parky apod. věci, puffa vás stejně z těch všech kousků zahřeje nejvíce.
Pamatujete si tu dobu, kdy prošívaná bunda byla velmi IN hlavně na sjezdovkách, tak honem do skříně, protože teď se v ní můžete promenádovat i po ulici. Nevíte jak jí nosit? Poradíme vám.

Naducaná bunda a podpatky? Jde to!

Že si musíte k takové bundě pořídit pořádné „bagančata“ (hodně velké, skoro horské boty)? Ale vůbec. Fashionisti jako je Louis Vuitton či Stella McCartney ukazují, že to jde i jinak. Puffu můžete kombinovat s teniskami, lodičkami i kozačkami. Obléct si k ní můžete slim kalhoty i sukni a pořád budete trendy a nemusíte se bát o svou pověst.

Slavná jména módního průmyslu také ukazují to, že už dávno neplatí, že ten kdo vyjde v podobném modelu ven, musí být zkrátka člověk bez kousku vkusu.
Všichni, kteří už na začátku října mrznou, se mohou radovat. Konečně jim bude teplo a ještě se budou oblékat podle nejnovější módních trendů.
V případě, že neseženete svůj vysněný model ve své velikosti, nesmutněte. Kupte si větší, přepásejte jej a řekněte, že se jedná o oversized bundu. A máte vyhráno. K tomu jednoduché kotníkové boty na podpatku a elegantní a stylový outfit je na světě.
osoba v bundě v noci
Pokud máte pocit, že se jedná o trapný vtípek. Vyvedu vás z omylu! Je to realita, ale upřímně si myslím, že ještě všem návrhářům poděkujete, až konečně zimu přežijete v teple a bez chřipky. A zažila jsem teda mnohem bizarnější módní trendy – oproti nim je puffa procházka růžovou zahradou.

Ohodnoťte příspěvek
Posted in: Móda

Simple Business by Nimbus Themes
Powered by WordPress