Procvičte tělo i mysl

Posted by on 7.5.2019

V dnešní době se lidé čím dál více začínají starat o své tělo a navštěvují nejrůznější fitness centra a zkoušejí různé nové druhy cvičení a zapomínají na staré a velmi osvědčené způsoby, jak dosáhnout zdravého ducha ve zdravém těle. Nemusíte se hodiny trápit v posilovně, aby se Vaše tělo zpevnilo a zdokonalilo své držení a konečně se z hlubin vynořily Vaše svaly. Pravidelné cvičení jógy Liberec Vám pomůže efektivněji.

meditace

Většina lidí když vidí některé jógové pozice, tak se spíše zaleknou a říkají si, že tohle přece nikdy nemohou zvládnout a tak ani na hodinu jógy Liberec nezkusí přijít. Ale tak tomu není. Samozřejmě, že nejde úplně o jednoduché cvičení, ale Vaše tělo se samozřejmě časem přizpůsobí a Vy po stupně uvidíte, jak se vyvíjíte a stále zlepšujete.

pozice

My Vám nabízíme lekce power jógy Liberec pro začátečníky, kde se v prvé řadě naučíte správnému hlubokému dýchání, správnému způsobu relaxace a postupně také správným pozicím a tím pádem i lepšímu a dokonalejšímu držení Vašeho těla. Vaše tělo získá lepší celkovou stabilitu a rovnováhu, celkově se zpevní a budete udiveni, kolik nových svalů naleznete, o kterých jste doposud neměli ani tušení.

Kromě zlepšení rovnováhy a dýchání a samozřejmě zpevnění těla, Vám také toto východní cvičení pomůže s problémy se zády. Přiznejme si, že spousta z Vás trpí bolestmi zad a to právě z nesprávného držení těla, ze sezení u počítačů a podobně. A právě jóga je skvělým řešením pro všechny z Vás. Nikdo po Vás hned na první hodině nebude chtít, abyste se stavěli na hlavu či stáli na jedné noze a podobně. Budeme postupovat pomalu ve Vašem vlastním tempu a uvidíte, jak se postupem času propracujete i k pozicím, které jste si mysleli, že je nemožné je udělat.

cvičení

Tak neseďte doma a přijďte k nám. Přijďte si vyzkoušet cvičení východních mistrů, které je tělu velmi prospěšné a uvolní Vaši mysl. Naučte se konečně i odpočívat a relaxovat.

Posted in: Zdraví

Simple Business by Nimbus Themes
Powered by WordPress