Pomocníci při zvedání těžkých břemen

Posted by on 23.1.2019

.

Potřebujete přemístit stavební materiál nebo těžký nábytek? I výměna kola u auta se může stát oříškem, pokud nemáme ty správné pomocníky. Těžká břemena sami jen těžko zvládneme zvednout nebo přemístit.

U těch největších břemen, kterými jsou stavební prvky nebo jiné objemné náklady bude asi jediným řešením využití autojeřábu https://www.roblik.cz/manipulace-s-bremeny-nikdy-nebyl-tak-jednoducha.
kladka na plachtu
Jak si, ale poradit s menšími břemeny při stavbě nebo rekonstrukci domu?

Uhnat si břišní kýlu potom určitě netouží nikdo z vás. Zkuste si práci ulehčit zvedacím zařízením. Už ve středověku si dokázali při zvedání těžkých břemen poradit. V dnešní době stejně tak jako dříve vám poslouží obyčejný kladkostroj. Za pomoci tohoto jednoduchého přístroje dokážete uzvednout nebo přemístit těžká břemena. Kladkostroje se hodí zejména pro domácí potřebu z důvodu jednoduché manipulace a nízké pořizovací ceny.

Nákup kladkostroje vám, ale nevyřeší problém v případě, že budete potřebovat zvednout automobil. Pomůže vám, ale hydraulický zvedák – takzvaná panenka.

Použití hydraulického zvedáku oceníte hlavně při výměně kola u auta. Důležitý faktor, ale je, abyste použili zvedák s potřebnou nosností. Ta se pohybuje od 3 tun výše.  Hydraulické zvedáky jsou vyrobeny z těžké a masivní litiny, aby dostatečně odolaly zvedanému břemenu.
zabezpečení lana

Podstatně výkonnější a spíše do profesionálního nářadí patří pneumatické zvedáky. Jejich pořizovací cena je dost vysoká a pro osobní potřebu by se vám nejspíš tento nákup nevyplatil.

Motorkáři zase ocení zvedáky speciálně určenépro jednostopá vozidla. Díky nim budete s motocyklem bez problémů manipulovat. Pořizovací cena takového jednoduššího zvedáku není nijak dramatická a mnoho místa vám také v dílně nezaberou.

Z nepřeberného množství zvedáků, které jsou nabízeny ve speciálních prodejnách https://www.stream.cz/stream-fun/10007437-jak-premistit-vajicko-bez-dotyku-reseni si vybere každý kupující.

Ohodnoťte příspěvek
.
Posted in: Produkty

Simple Business by Nimbus Themes
Powered by WordPress