Netypické a raritní ubytování v tuzemsku

Posted by on 10.4.2018

Ojedinělým zážitkem bude pro vás určitě ubytování ve mlýně. Hotelový areál se stylovými rustikálními interiéry jsou ideální pro vaše romantické ubytování nebo rodinný výlet. Součástí je i hotelová restaurace a vinný sklep. Přes den si můžete plně funkční mlýn prohlédnout a večer usínat za klapotu mlýnského kola.
starý větrný mlýn
Dalším místem, ve kterém zažijete nevšední atmosféru je přímo v hlavním městě – v tisíc let starém, ale stále fungujícím klášteře. Občerstvit se můžete v klášterním šenku, ve kterém vám budou nabídnuta  staročeská jídla, uvařená podle původní receptury. Kdo chce uniknout ze shonu dnešní doby, může strávit nějaký čas v klidu kláštera s bratry premonstráty v rozjímání a modlitbách. Pokoje jsou v bývalých mnišských celách a celý areál obklopuje klášterní zahrada.

A pokud byste se chtěli ubytovat v hlavním městě v nejmenším hotelu, najdete ho přímo na královské cestě, přímo v samotném centru – ubytování nabízí pouze v šesti pokojích.
silueta katedrály
A nedaleko od něj stojí další pražská hotelová kuriozita – nejužší hotel, který měří pouhé tři metry a dvacet osm centimetrů. V něm je nabízeno ubytování v devíti pokojích.

Chtěli byste mít celý hotel v hlavním městě jenom sami pro sebe? Tak ten je vám nabízen na jedné z věží, v šestihvězdičkovém apartmá. Pohled na město z výšky šedesáti šesti metrů, luxusní minibar a mnoho dalšího vytváří z tohoto jednopokojového hotelu jedinečnou záležitost.

maják na útesu
A v zahraničí

Snem každého suchozemce je ubytování přímo na majáku. Romantické místo, kde se po celá staletí odehrávala velká přírodní dramata. Moře, které jej ze všech stran omývá, dotváří romantické kouzlo. Brzy ráno, po nocí strávené za zvuků vlnobití, vás čeká jedinečný zážitek. S místními rybáři absolvovat vytažení sítí plných mořských živočichů a ryb. Ze kterých si v poledne uděláte chutnou krmi. Na vícedenní pobyt doporučujeme se vybavit větší zásobou jídla a pití. Člun, spojující maják s  pevninou, přijíždí jenom jednou denně.

Netypické a raritní ubytování v tuzemsku
Ohodnoťte příspěvek
Posted in: Web

Simple Business by Nimbus Themes
Powered by WordPress