Neplýtvejte teplem zbytečně

Posted by on 17.12.2018

Nechápete, jak je možné, že i když se snažíte s teplem skutečně šetřit, vaše účty jsou rok od roku vyšší? Neustále doplácíte peníze navíc, a to i přes to, že máte vyšší zálohy? Doma se snažíte netopit příliš, máte strach otevírat už i okna při větrání, zkrátka se bojíte jakékoli tepelné ztráty? Obraťte se na nás a začněte žít konečně zase normálně. Už se nebudete muset omezovat, když to není nezbytně nutné. Naše firma vám pomůže vyřešit váš problém. Díky kvalitním kamerám s termovizí, dokážeme přesně určit, kudy z vašeho domu teplo uniká.
thermometer

Pobočky po republice

Naše firma má pobočky ve Středočeském kraji, ve Východočeském kraji i v kraji Zlínském. Pracujeme nejenom přes týden, ale také o víkendech a svátcích, což jistě ocení mnoho zaneprázdněných pracujících osob. Naše společnost vám poskytne kvalitní termosnímek za přijatelnou cenu. Kamery s termovizí používáme na zjištění aktuálního stavu, kontrolu provedené práce i v případě prevence. Díky našemu vybavení vám dokážeme poskytnout informace, které pouhým okem nikdy nemáte šanci odhalit. Pokud i váš domov trápí nedokonalá izolace stěn či oken, nabízíme vám možnost tuto skutečnost odhalit a následně ji začít řešit. Už není nutní platit více a více za teplo, které ani nevyužijete.

teplo

Náš cíl

Naším hlavním cílem je ukázat vám úspornou a ekologickou možnost bydlení. Naše společnost obdržela certifikát za třetí místo v soutěži E.ON. Také jsme získali cenu zdraví a životního prostředí od Ministerstva životního prostředí.

Dlouhodobé zkušenosti

Termovize je naší hlavní činností. Disponujeme kvalitním vybavením. V tuto chvíli máme na svém kontě přes 25000 nemovitostí s počtem přes 35000 termosnímků. Jak sami vidíte, naše zkušenosti jsou skutečně bohaté. Dokážeme pracovat v různých klimatických podmínkách. Spolehněte se na naše služby také vy.

Neplýtvejte teplem zbytečně
5 (100%)1
Posted in: Produkty

Simple Business by Nimbus Themes
Powered by WordPress