Moderní postup nízkonákladové výroby

Posted by on 7.5.2019


V nynějším světě je výroba soustředěná do továren, které se nachází po celém světě a které produkují výrobky podle zakázek společností. Tento model se ale postupem času mění a to vlivem 3D tisku, který přenáší možnost výroby do lokálních firem nebo i domácností. Vlastní tiskárna s touto technologií tak podle obrázku nebo vzoru dokáže vyrobit takřka cokoli z plastu, ale i jiných materiálů. Naše firma touto technologií disponuje a nabízí jí k využití i jiným firmám, které chtějí levnou výrobu malých a středně velkých součástek. Ve stejné kvalitě, jako z klasické továrny tak získáte součástky, které budou výrazně levnější a navíc vyrobené kousek od sídla vaší společnosti.
Na rozdíl od velkých továren navíc můžete výrobky jakkoli přizpůsobovat a to bez vyšších nákladů, které jsou spojené s přenastavením velkých strojů.

technologie
 
Libovolný počet kusů
U standardní výroby platí pravidlo, že cena se odvíjí od počtu vyrobených kusů. Firmy tak musí objednat i několik tisíc výrobků, aby náklady klesly na přijatelnou cenu. U 3D tisku toto pravidlo neplatí a lze tak vyrobit i několik desítek kusů s výhodnými náklady. Lze ho tak využít nejen pro sériovou výrobu, ale i pro testování, při kterém jsou třeba prototypy po několika kusech.

tisk
 
Výroba podle modelu
Výrobu je možné zadat dvěma způsoby. Podle modelu a podle obrázku. Obě varianty mají svoje specifika, náklady i omezení. V případě modelu Vám s nimi můžeme pomoci a to vytvořením návrhu, který pak následně vyrobíme. Nejjednodušší variantou je STL soubor, který obsahuje všechny potřebné informace a ze kterého můžete tisknout během několika vteřin.
Kromě kvality a výhodných nákladů nabízíme i rychlé provedení a snažíme se zákazníkům vyjít vstříc s jakýmikoli požadavky.

Posted in: Produkty

Simple Business by Nimbus Themes
Powered by WordPress