Keto dieta

Posted by on 6.3.2020


Snížení tělesné hmotnosti, tři slova a tolik práce, řeknete si. Mnoho lidí stále shazuje přebytečné kilogramy a opět nabírá, například i kvůli takzvanému jo-jo efektu. Znáte ho také? Není to nic příjemného, shodíte pár kilogramů, a opět je po nějakém čase, třeba po týdnu nebo dvou, naberete. Z počátku se to jeví jako jednoduché, nebudete tolik jíst, takže shodíte. Jenomže jakmile přejdeme na samotné diety, tak zjistíme, že se tak akorát trápíme hlady. Co s tím dělat? Může něco pomoci? Dají se vyzkoušet různé metody a jednou z nich je i keto dieta.

Tento způsob snižování tělesné hmotnosti je naprosto výjimečný! A v čem? Zejména v tom, že při tomto stylu hubnutí nepoznáte hlad, nebudete mít ani špatnou náladu, nebudete trpět hladem, nemusíte trávit ani hodiny v posilovně a navíc můžete sportovat podle libosti.

Miska se salátem

Vyzkoušet novou metodu hubnutí přitom může každý! Keto dieta https://www.bmikalkulacka.cz/keto-dieta může být příjemnou změnou, jak shodit přebytečné kilogramy. Navíc pomocí této metody můžete také oživit své tělo a mysl a to pomocí takzvané detoxikace organismu. Možná se naučíte jíst i nová, zdravá a chutná jídla!

pexels-photo-2837005

Další podrobnosti o této novodobé metodě hubnutí?

Tato metoda hubnutí se označuje také jako nízkokalorická, proteinová nebo bílkovinová. Jistě se teď ptáte, v čem tkví celé to kouzlo snižování hmotnosti? Již podle názvů můžeme zjistit, že se bude jednat o styl hubnutí, při kterém vynecháme sacharidy a tuky, ale naopak budeme doplňovat hodně proteinů a bílkovin našemu tělu. To znamená, že si nemusíte odpouštět různé druhy dobrot nebo masa, ale právě naopak. Teď budete jíst tyto suroviny ve velkém, takže se máte na co těšit. Samozřejmě, že všechno má svá platná pravidla, která se musí dodržovat a tak to bude i v tomto případě. Nesmíme například jíst od rána do večera, ale dbát na přesné porce. Zachovat si zdravou životosprávu a jíst hodně zeleniny. To je vždy základem k úspěchu.

Jenom díky tomuto systému můžete dosáhnout stavu zvaného ketóza. Při ketóze, což je pro tělo přirozený jev a probíhá, když mu odepřete sacharidy, ale naopak doplňujete mnoho proteinů a bílkovin, snížíte snadno a rychle svou tělesnou hmotnost a odbouráte přebytečné tuky. Jestliže dosáhnete tohoto stavu, pak se můžete těšit na jednoduché snížení tělesné hmotnosti bez zbytečného trápení se hladem!

 

Posted in: Produkty

Simple Business by Nimbus Themes
Powered by WordPress