Bytové zázemí

Posted by on 7.5.2019

Nejde o to jen někde bydlet, ale vytvořit si takový domov, kde budeme rádi. Vytvořit si svůj azyl, kde se schováme před celým světem a kde ze všech stěn na nás bude dýchat klid a pohoda. Samozřejmě, že domov je tam, kde nás mají rádi, ale vytvořit si jej takový, abychom si v něm opravdu odpočinuli a abychom opravdu byli nejraději doma, k tomu musíme vědět, co přesně chceme a potřebujeme.Sdílení takového domova se svými nejbližšími je potom ta nejkrásnější věc na světě.
 obývací pokoj laděný do růžova
Jak může vypadat zátiší, kde nám nic nechybí
Byt je odrazem toho, kdo v něm bydlí. Nemusí být nic exkluzivního, stačí, když je praktický a vkusně zařízený. K tomu je třeba mít neotřelé nápady a řešení. Můžeme vytvořit mnohá půvabná zákoutí, které nám nabízí často půda se svojí zajímavou atmosférou. Místnosti co nejméně zastavěné nábytkem, zajímavě řešená okna a hezky upravený balkon, lodžie či terasa dokáží malé zázraky. Nepraktické je však bydlet ve starožitnostech, ale naopak mít věci, které slouží a nejsou jen pro okrasu.
 dívka při odpočinku
Spokojenost a pohodlí
Byt, který lahodí Vašemu oku, by neměl postrádat:
·         prostor a světlo
·         jednoduchost a eleganci
·         vkus a účelnost
 
Nemusíte mít moc pokojů, abyste mohli uskutečnit svoje dobré nápady. Pro většinu z nás bývá problémneshromažďovat věci. Ale je třeba umět se vypořádat se zbytečnostmi, aby byt nepůsobil přeplácaně, nýbrž stále útulně. Je pak znát, že se Vám v něm příjemně a pohodlně žije. Ani v kuchyni by neměla být žádná zbytečnost, ale všechno pěkně při ruce.
 zajímavě řešený obývací pokoj
Knihovna a postel
Pro někoho jsou knihy součástí životního stylu. A skutečně nejlepší ozdobou stěny kromě hezkých  obrázků je plná knihovna.  Ale určitě pro každého je důležitá postel. Pro někoho tak, že v ní i přes den odpočívá a dostává v ní ty nejlepší nápady. Je to útočiště, kde máme prostor sami pro sebe, a proto i ta má být vzdušná a bez přemíry nábytku.

Ohodnoťte příspěvek
Posted in: Domov

Simple Business by Nimbus Themes
Powered by WordPress